منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 20 دي 1397     |     کد : 946

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز با حضور و گفتگو در برنامه تبریزیم

مهندس موحد نیا معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در برنامه زنده تبریزیم که از شبکه استانی سهند پخش می شود حضور یافت و گزارشی از عملکرد معاونت را بیان نمود

مهندس موحد نیا با اشاره به تحقق برنامه و بودجه سال 1397 شهرداری تبریز با برنامه ها، هزینه ها و درآمدهای مجموعه شهرداری تبریز گفت هزینه های جاری شهرداری تبریز با اقدامات موثر و صرفه جویی های لازم نسبت به سال قبل کاهش چشمگیری داشته است و در این رابطه فروش تراکم و کاربری به حداقل رسیده و در عوض به درآمدهای پایدار بیشتر توجه کرده ایم .

ایشان ادامه داد در بودجه سال 98 پروژه های عمرانی نیمه تمام به پایان خواهد رسید و چندین پروژه عمرانی نیزدر بودجه سال آینده در نظر گرفته شده است .
برنامه و بودجه سال آینده شهرداری تبریز با برنامه و چشم انداز شهرداری و شهر تبریز که توسط معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی  تهیه و تدوین و به تصویب شورای محترم اسلامی شهر رسیده است کاملا مطابقت داشته و سعی بر این است که برنامه و بودجه شهرداری بصورت رشد و توسعه متوازن تمامی نقاط شهر تبریز تهیه و تدوین گردد .  
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در رابطه با برگزاری پنجمین جشنواره ملی ایده ها و و اختراعات مدیریت شهری گفت ، 222 ایده از سوی شهروندان و کارکنان در سامانه به ثبت رسیده است و همچنین 21 اختراع به دبیرخانه جشنواره ارسال گردیده است که در سوم و چهارم بهمن ماه این جشنواره در مجموعه فرهنگی الغدیر برگزار و از برترین ها تقدیر به عمل خواهد آمد.
در آخر برنامه ایشان با اشاره به ساماندهی پرسنل شهرداری تبریز یادآور شدند که معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی با رعایت قوانین و مقررات و اخذ مجوز های لازم از مراجع زیربط ساماندهی پرسنل شهرداری را انجام خواهد داد.  


یعقوب قلندری نژاد