منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 8 دي 1397     |     کد : 932

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی

ساماندهی پرسنل شهرداری تبریز در اولویت کاری معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی می باشد

مرتضی موحد نیا گفت نیروی انسانی یکی از مهمترین سرمایه هر سازمان می باشد و منابع انسانی شهرداری تبریز دارایی ارزشمند این مجموعه می باشد و مدیریت شهرداری تبریز به منظور ارتقاء سطح عملکرد خود با صرف وقت ، هزینه، بهبود روشهای کاری و فرایند های ساختاری و تشکیلاتی سعی دارد منابع انسانی موجود را به نحو شایسته ساماندهی نماید

مرتضی موحد نیا گفت نیروی انسانی یکی از مهمترین سرمایه هر سازمان می باشد و منابع انسانی شهرداری تبریز دارایی ارزشمند این مجموعه می باشد و مدیریت شهرداری تبریز به منظور ارتقاء سطح عملکرد خود  با صرف وقت ، هزینه، بهبود روشهای کاری و فرایند های ساختاری و تشکیلاتی سعی دارد منابع انسانی موجود را به نحو شایسته ساماندهی نماید  و در این خصوص جلسات متعددی با مسئولین مربوطه در سطح کشوری تشکیل گردیده است.  
مهندس موحدنیا  در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به اینکه ساختار منابع انسانی باید با ساختار و استراتژی شهرداری تبریز سازگاری کامل داشته باشد. تا نقش‌های درست منابع انسانی را برای برخورداری از یک مدل عملیاتی بهینه منابع انسانی تعریف کند.
ایشان خاطر نشان ساخت ساماندهی و مرتب سازی پرونده های پرسنلی به منظور احقاق حق و حقوق همکاران  همچنان ادامه دارد و تاکنون تعداد زیادی از پرونده های پرسنل رسمی، پیمانی و قرارداد کارمعین مورد بررسی قرار گرفته که ضمن ساماندهی و پوشه بندی مدارک، به روز رسانی اطلاعات در سیستم پرسنلی نیز انجام گردیده که برای رفع مغایرتهای احتمالی با کارکنان نیز مکاتبه شده است.
همچنین در خصوص ارتقاء شغلی کارکنانی که بالای 25 سال خدمت کرده اند به بررسی احکام و مدارک مربوطه پرداخته شد و مکاتبات جهت ارائه مدارک مورد نیاز ارتقاء شغلی کارمندان رسمی انجام و در مورد کارگران رسمی و قراردادی اقدامات لازم برای تغییر شغل یا ارتقاء گروه نامبردگان و طرح در کمیته طبقه بندی مشاغل در دست اقدام می باشد.
وی در ادامه اذعان نمود همکاران ارجمند مجموعه شهرداری تبریز نباید برای دریافت گروه، ارتقاء شغلی و ... به معاونت برنامه ریزی و توسعه انسانی مراجعه نمایند و تلاش می کنیم تا بدون مراجعه حضوری و بصورت سیستمی به حق و حقوق خود دست یابند.
 


یعقوب قلندری نژاد