منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 24 مهر 1397     |     کد : 873

مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی شهرداری تبریز برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز برگزار شد.

به گزارش شهریار، مراسم تودیع و معارفه معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز عصر امروز با حضور قائم مقام شهردار کلانشهر تبریز برگزار شد که در این مراسم مهندس موحدنیا به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری این کلانشهر منصوب و از زحمات مهندس پورخردمند قدردانی شد.
در این مراسم، رسول موسایی قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری یکی از مهم ترین معاونت های شهرداری تبریز است، اظهار کرد: برنامه ریزی، یکی از اساسی ترین بخش هایی است که سیستم شهرداری به این مسئله نیازمند است که در این راستا، این معاونت نوپا نقش کلیدی در تحقق این امر ایفا می کند.
وی افزود: همچنین مسئله نیروی انسانی، مقوله مهمی است که باید توجه ویژه ای به این مسئله صورت گیرد که در این راستا مدیران شهرداری تبریز به صورت شبانه روزی در تلاش هستند که در این وضعیت اقتصادی جامعه، وضعیت معیشتی کارکنان و پرسنل شهرداری تبریز را به نحواحسن تأمین کنند.
قائم مقام شهردار تبریز در ادامه از زحمات اکبر پورخردمند قدردانی کرد و گفت: ایشان یکی از سرمایه ها و ذخایر شهرداری تبریز هستند که در پست های دیگری از تجارب ایشان استفاده می شود. همچنین آقای موحدنیا نیز سالیان سال تجارب ارزنده در شهرداری و استانداری داشتند که امیدواریم در این معاونت بیش از پیش موفق شوند.

 


الناز