منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 5 مهر 1397     |     کد : 867

با حضور مدیران شهرداری تبریز

سمپوزیوم مدیریت شهری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، سمپوزیوم مدیران شهرداری تبریز با حضور اعضای محترم شورای اسلامی، شهردار محترم تبریز، قائم مقام، معاونین، مدیران کل، مناطق و سازمانهای شهرداری برگزار گردید.

در این جلسه که با موضوعیت بررسی مسائل واحدهای شهرداری منعقد گردید، ابتدا معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی با اشاره به تبصره 41 بودجه سال 1397 مبنی بر برگزاری گردهمایی های ماهیانه مدیریت اظهار داشت که این جلسه می تواند گام محکمی برای هم اندیشی و احصاء مشکلات هر حوزه مدیریتی و همفکری برای رفع مشکلات در قالب از هم آموزی و به هم آموزی بردارد.
  
نیکوخصلت عضو شورای اسلامی شهر به توجه مدیران شهرداری به یکپارچگی و هماهنگی در شیوه های مدیریت تاکید نمود.
شهردار کلانشهر تبریز ضمن اشاره به جایگاه مدیریتی و مدیریت واحد شهرداری، جایگاه مدیران در شهرداری را مهم قلمداد کرد و بر این نکته تاکید داشت که چنین جلساتی باید با حضور همه مدیران برگزار و همه مدیران نسبت به پیاده سازی خروجی های آن اقدام کنند.

 

 
در ادامه نشست، مدیران در موعد زمانی تعیین شده به ارائه دیدگاههای خود پرداخته و مسائل حوزه های کاری خود را بیان نمودند.
 

 
در پایان نشست، دکتر بهشتی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر با جمع بندی نظرات مدعوین، اشاره داشت که این سمپوزیوم محلی برای یادگیری و یادآموزی مدیران بوده و امید است این نقطه نظرات با تعامل همه مدیران و واحدهای شهرداری منجر به ارائه راهکارهای سازنده برای پیشبرد امور شهرداری گردد.
در پایان جلسه منعقد شد که اعضاء با تکمیل نظرات و ارائه راهکارهای سازنده خود در جلسه ماه بعدی حضور داشته باشند.                

 


روابط عمومی
نوشته شده در   پنجشنبه 5 مهر 1397  ساعت  11:11   توسط   روابط عمومی " بهبودیان    تعداد بازدید  104
ویرایش شده در شنبه 7 مهر 1397 ساعت 09:47 توسط روابط عمومی " بهبودیان
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :