منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 17 شهريور 1397     |     کد : 863

مهندس پورخردمند در آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری تبریز

وجدان کاری و مهارت شغلی را از معیارهای اصلی انتخاب کارمندان نمونه مطرح کرد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز، از کارمندان نمونه شهرداری تبریز تجلیل شد.

معاون برنامه ريزی و توسعه سرمايه انسانی در ابتدا ضمن تشکر از حضور رئیس محترم شورای اسلامی شهر، شهردار کلانشهر تبریز، قائم مقام شهردار و سایر مسئولین و همکاران ارجمند در آیین تجلیل از کارمندان نمونه ابراز داشت: هدف از برگزاری این مراسم بزرگداشت مقام کارمند و تقدیر از کارمندان نمونه شهرداری تبریز که با برخورداری از وجدان کاری و رعایت انضباط اداری و با تلاش چشمگیر و سخت کوشی فوق العاده منشأ خدمات مفید و ارزنده می شوند.
مهندس پورخردمند گفت:کارمند نمونه باید ضمن دارا بودن خصوصیات مطلوب فردی و شغلی ویژگی‏های مورد انتظار سازمان خود را نیز برآورده سازد.
وی ادامه داد: تقویت وجدان کاری و رعایت انضباط اجتماعی، مشتری مداری و تحصیل رضایت شهروندان با پاسخگویی مناسب، قانونی و به موقع می تواند  اهداف سازمانی را در حد بسیار عالی تحقق بخشد و در این صورت رفتار و عملکرد این قبیل کارکنان به عنوان کارمند نمونه می تواند سرمشق و الگوی سایر کارکنان قرار گیرد.
وی پایبندی به اصول و ارزشهای سازمانی و شئونات اداری و رعایت کامل قوانین، مقررات و سلسله مراتب اداری در کنار سایر مولفه های دیگر را از جمله معیارهای انتخاب کارمند نمونه در شهرداری تبریز عنوان کرد.
ایشان اجرای سریع و صحیح امور محوله و  جلوگیری از تعویق کارها ، تسلط در امور شغلی و  توانایی ارائه گزارش های ادواری به مقام بلافصل ، شرکت فعالانه در دوره های آموزشی مربوطه را بعنوان مهارت های شغای کارمندان مطرح نمود.
مهندس پورخردمند تاکید کرد: به منظور افزایش بهره وری در کارکنان می بایست در روش‏های کار و یا ساختار سازمانی اصلاحاتی صورت گیرد.
وی برگزاریی چنین نشست هایی را در راستای برنامه ریزی برای نگهداشت نیروی انسانی در سازمانها برشمرد و خاطر نشان ساخت: ایجاد انگیزه کاری صحیح و تجلیل از خدمات نیک موجب تکرار آن و در نتیجه تبدیل به رفتار و فرهنگ سازمانی و نهایتا بهبود و اصلاح بخشی از  فرهنگ جامعه خواند.


روابط عمومی
نوشته شده در   شنبه 17 شهريور 1397  ساعت  16:52   توسط   روابط عمومی " بهبودیان    تعداد بازدید  195
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :