منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 17 شهريور 1397     |     کد : 862

شهردار کلانشهر تبریزدر مراسم تجلیل از کارمندان نمونه

حفظ امنیت شغلی کارکنان شهرداری تبریز را مهم عنوان کرد

مهندس ایرج شهین باهر در آیین تجلیل از کارمندان نمونه شهرداری تبریز با بیان اینکه تمامی کارکنان شهرداری در این برهه از زمان عملکرد خوبی داشتند، اظهار کرد امنیت شغلی پرسنل شهرداری تبریز باید تأمین شود تا تمامی نیروها و پرسنل تعصب بیشتری برای سازمان خود داشته باشند.

وی با بیان اینکه کارمندان یک مجموعه به عنوان ویترین آن مجموعه محسوب می شوند، ادامه داد: زمانی که ارباب رجوع وارد مجموعه ای می شود، کل مجموعه را با رفتار یک کارمند ارزیابی می کند که کارمندان باید تلاش کنند تا امتیازات خوبی برای سازمان خود کسب کنند چرا که عملکرد هر کدام از کارکنان برای یک مجموعه تأثیرگذار خواهد بود.
شهردار تبریز بر انضباط، تعصب سازمانی و وجدان کاری کارکنان تأکید کرد و گفت: این مسائل برای یک کارمند مسئله مهمی است که باید به سازمان خود متعصب باشد که در این راستا سازمان و کارکنان رفتار متقابل خواهند داشت.
وی با بیان اینکه برخورد صادقانه با ارباب رجوع راه حل تمامی مشکلات است، تصریح کرد: باید به اصول و چارچوب ها پایبند بود و در راستای تعاملات انسانی و احترام به هم نوع ثابت قدم باشیم و با رفتار و برخورد صادقانه مشکلات ارباب رجوع را حل و فصل کنیم.
وی در پایان از برگزارکنندگان این امر مهم تقدیر و تشکر نمودند.روابط عمومی
نوشته شده در   شنبه 17 شهريور 1397  ساعت  16:38   توسط   روابط عمومی " بهبودیان    تعداد بازدید  137
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :