منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397     |     کد : 845

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از انتشار و توزیع سالنامه آماری کلانشهر تبریز خبر داد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مهندس پورخردمند معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از تهیه، تدوین، انتشار و توزیع سالنامه آماری سال 1395 کلانشهر تبریز خبر داد.

مهندس پورخردمند ابراز داشت: سالنامه آماری سال 1395 شهر و شهرداری تبریز کوشش ارزنده ای است که شاخص های مختلف را از دیدگاه عددی و آماری طراحی و تحلیل کرده است.
وی اشاره کرد: نقطه قوت این اثر آنجاست که محدود به شاخص های سازمانی شهرداری نیست و در بخش دوم، اطلاعاتی را از کارکرد 43 نهاد دولتی شهر تبریز ارائه داده است.
ایشان به نحوه ی تدوین این سالنامه اشاره نمود و ابراز داشت: این سالنامه متشکل از 13 فصل و 340 صفحه به همت کارشناسان مدیریت آمار و تحلیل اطلاعات گردآوری گردیده است.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز تصریح کرد: حدود 240 جلد از این کتاب به ارگان ها و نهادهای اجرایی استان و شهرداری تبریز توزیع شده است.
وی خاطر نشان کرد: فصل پایانی سالنامه بصورت اختصاصی به انعکاس عملکرد شهرداری کلانشهر تبریز در سال 1395 پرداخته است.
مهندس پورخردمند به اهمیت تهیه سالنامه های آماری بعنوان بازتابی جامع از واقعیت های جاری و عینی دستگاههای اجرایی شهر و نقش بی بدیل آن ها در افزایش و رشد مشارکت شهروندی اشاره نمود.
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: آغاز فرآیند بازنگری جداول آماری مناطق، معاونت ها و سازمان های شهرداری تبریز همه ساله و قبل از شروع جمع آوری اطلاعات سالانه با تشکیل جلسات، بازدید های میدانی، بهره گیری از تجارب دیگر کلانشهرها و بازخورد جداول سالهای گذشته انجام می گیرد.

جهت دریافت فایل آمارنامه اینجا کلیلک نمایید.


روابط عمومی
نوشته شده در   چهارشنبه 23 خرداد 1397  ساعت  02:01   توسط   روابط عمومی " بهبودیان    تعداد بازدید  209
ویرایش شده در چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 02:16 توسط روابط عمومی " بهبودیان
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :