منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397     |     کد : 836

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز

کارگران مهم ترین عناصر پیشرفت و معلمان بسط دهنده فرهنگ اسلامی می باشند

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مهندس پورخردمند طی پیامی روز کارگر و هفته معلم را تبریک گفت.

 11 اردیبهشت ماه روز جهانی كارگر، روز تجلیل از خدمات ارزنده ی كارگران شریفی است كه به عنوان یكی از مهمترین عناصر پیشرفت، توسعه، بالندگی و خود اتكایی هر جامعه ای محسوب می شوند.

 كارگران در دین مبین اسلام از جایگاه بس ارزشمندی برخوردار هستند تا آنجائی كه حضرت رسول اكرم (ص) بر دستان كارگر بوسه زد و فرمودند: « این دستی است که در آتش جهنم نمی سوزد.» بدیهی است بوسیدن دست کارگر از سوی بزرگ ترین پیامبر خدا (ص) ارزش عالی و اهمیت بی نظیر کار و تلاش برای رزق حلال را نشان می دهد.

 12 اردیبهشت ماه روز شهادت استاد شهید دكتر مرتضی مطهری، بیانگر ایثار و تلاش سازنده ی معلمان متعهدی است كه سربلندی و سرافرازی ایران اسلامی را در سرلوحه كار خود قرار داده و با انتقال ارزشهای علمی، فرهنگی و ترویج فرهنگ ناب اسلامی به دانش آموزان زمینه های افتخار آفرینی و پیشرفت علمی، فرهنگی،‌اقتصادی، اجتماعی و سیاسی كشور را فراهم نموده اند.

 بی شك آگاهی روز افزون دانش آموزان و ارتقای سطح علمی و فرهنگی آنان مرهون تلاش های و زحمات بی شائبه شماست كه علم ، دانش و تخصص خود را صمیمانه و بی دریغ در اختیار آنان قرار می دهید.

 اینجانب بر خود لازم می دانم، ضمن تبریك روز جهانی كارگر و هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم، موفقیت روز افزون تمامی كارگران زحمت كش و فرهنگیان متعهد و خدوم را از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.

اکبر پورخردمند
 معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز


الناز