منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397     |     کد : 835

مهندس ایرج شهین باهر؛

پیشنهادات اعضای شورای شهر در بودجه ۹۷ شهرداری تبریز لحاظ شده است

شهریارنیوز: شهردار تبریز گفت: پیشنهادات اعضای شورای شهر تبریز در اولویت بندی و ردیف های بودجه عمرانی شهرداری تبریز لحاظ شده و بر این اساس تغییرات در لایحه بودجه صورت گرفته است.

به گزارش روابط عمومی معاونت به نقل از شهریار، مهندس ایرج شهین باهر در جلسه علنی شورای شهر تبریز که با عنوان بررسی و تصویب بودجه سال ۹۷ برگزار شد افزود: به دنبال مشارکت و کمک به میراث و برای احیا میدان صاحب آباد هستیم.

شهرداری تبریز افزود: با تملک سازمان ثبت احوال و نماسازی ساختمان ثبت اسناد بعد از تحویل، مجموعه میدان بزرگی در مقابل عمارت شهرداری ایجاد می شود.

وی با تاکید بر اینکه بودجه برای تحقق یافتن و هزینه کردن نوشته می شود، تصریح کرد: احیای بافت حاشیه نشین واجب است اما مطالعه و اخذ مجوزهای مربوطه و کارهای قانونی آن نیاز به زمان دارد.

باهر افزوذ: ما در بافت حاشیه نشین دو مشکل داریم اولا باید مجوز های لازم از شورای عالی شهرسازی اخذ شود. شهرداری موافق فعالیت در بافت فرسوده است.

 دیگر مشکل بافت حاشیه نشین این است که زمین های مناطق بافت حاشیه نشین با سند ششدانگ متعلق به راه و شهرسازی است.

 وی در پایان افزود: اولویت اول ما برای ساختمان جدید شورای شهر، خرید و بهسازی ساختمان اداره کل ثبت اسناد و اولویت دوم ساختمان فعلی شهرداری منطقه یک است.


الناز