منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397     |     کد : 834

در جلسه شامگاه گذشته شورای شهر؛

بودجه شهرداری تبریز تصویب شد/ ارسال بودجه مصوب به فرمانداری جهت بررسی و تایید

شهریارنیوز: رئیس شورای شهر تبریز گفت: اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در آخرین جلسه شورا، با بررسی ردیف های باقی مانده بودجه عمرانی، بودجه سال 1397 شهرداری تبریز را تصویب کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی به نقل از شهریار، شکور اکبر نژاد رئیس شورای شهر با اشاره به تصویب بودجه سال جاری شهرداری تبریز گفت: شورای اسلامی شهر تبریز بعد از بررسی های متعدد و استفاده از نظرات کارشناسان و با رای اکثریت اعضا بودجه سال جاری را تصویب کرد و بر حسن اجرای بودجه نظارت دقیق خواهد داشت.

 شکور اکبرنژاد پس از تصویب لایحه بودجه شهرداری برای سال ۱۳۹۷، چکش کاری طولانی مدت این لایحه را مفید ارزیابی کرد.

 اکبرنژاد اظهار داشت: خوشبختانه حساسیت دقیق اعضای شورای شهر نسبت به بررسی بند بند لایحه ختم به خیر شد و این حساسیت قطعا برکات فراوانی برای تبریز خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه بودجه مصوب شورای شهر در اسرع وقت به فرمانداری تبریر ارسال خواهد شد، اظهار کرد: از فرمانداری محترم نیز انتظار داریم با بررسی و تایید هرچه سریعتر بودجه شهرداری، زمینه را برای آغاز پروژه های عمرانی فراهم کند.

 اکبر نژاد، با ابراز امیدواری نسبت به آغاز فصلی جدید از کار و تلاش در شهرداری خاطر نشان کرد: در مسیر توسعه متوازن تبریز، آنچه مکمل بودجه خواهد بود، نظارت شورای شهر بر حسن اجرای آن است.

گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر تبریز شامگاه دیشب در پنجاه و دومین جلسه رسمی شورا، با بررسی ردیف های بودجه ای، بودجه عمرانی 1488میلیاردی سال 1397 شهرداری تبریز را تصویب کردند. بودجه عمرانی شهرداری تبریز در سال 1397 مبلغ 1488 میلیارد تومان و 1282 میلیارد تومان بودجه جاری شهرداری تبریز است. کل بودجه شهرداری تبریز در سال حاری 2770 میلیارد تومان است.


الناز