منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 22 شهريور 1399     |     کد : 1199

تا پایان شهریور ماه سال جاری؛

تدوین شاخص طرح پایش اهداف کمی برنامه 5 ساله شهرداری تبریز نهایی می شود

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: تدوین شاخص طرح پایش اهداف کمی برنامه 5 ساله شهرداری تبریز تا پایان شهریور ماه سال جاری نهایی می شود.

مرتضی موحدنیا با تاکید بر ویژگی انعطاف پذیری شاخص های طرح پایش اهداف کمی برنامه 5 ساله شهرداری تبریز گفت: برگزاری جلسات هماهنگی با حوزه های تخصصی، نقاط ضعف و قوت 288 شاخص تدوین شده مورد بررسی قرار گرفت و تا پایان شهریور ماه تکمیل خواهد شد.

وی اظهار داشت: حضور مستمر رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز در این جلسات و رهنمود های ایشان موجب افزایش ضریب اطمینان تحقق طرح پایش اهداف کمی شده است.

موحدنیا تصریح کرد:  خوشبختانه سازوکار مناسب این انعطاف پذیری نیز در شاخص های کمی برنامه نیز پیش بینی شده است تا در بازه های زمانی به روز رسانی در سطوح شهرداری و شورا انجام پذیرد.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز متذکر شد: استفاده از برنامه راهبردی شهرداری منعطف در نظام بر نامه ریزی می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات پیش روی شهرداری تبریز را حل کند و فرصت های بیشتری را در زمینه بهره گیری از رشد و توسعه شهری فراهم آورد و از سوی دیگر قابلیت انطباق برای کنش در هر شرایط و وضعیتی را تداعی می کند.

موحدنیا عنوان کرد: به کارگیری رویکرد برنامه راهبردی شهرداری تبریز به منظور بهبود کیفیت زیست شهری، افزایش مشارکت شهروندان و استفاده از طرح های با انعطاف پذیری بالا در نظام برنامه ریزی بودجه سالانه شهرداری ها را تبیین می کند.


PDF چاپ چاپ