منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 4 ارديبهشت 1399     |     کد : 1158

دبیر نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای شهرداری تبریز:

ثبت بیش از 2500 پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز

دبیر نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای شهرداری تبریز از ثبت بیش از 2500 پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز طی سال 98 توسط کارکنان و شهروندان خبر داد.

فرزاد نظیری با بیان اینکه بیش از 2500 پیشنهاد در سامانه نظام پیشنهادهای شهرداری تبریز ثبت شده است، گفت: روند افزایش 25 درصدی آمار دریافت پیشنهاد در سال 1398 نسبت به سال 1397 و همچنین اجرای پیشنهادهای برتر در واحدهای مختلف مجموعه نشان می دهد که شهرداری تبریز در امر  مدیریت مشارکتی موفق عمل کرده است .
 
وی افزود: استفاده از فکر و ایده های خلاق در مدیریت شهری  بستر لازم برای عبور از بسیاری از موانع و چالش های شهری را فراهم می کند .

نظیری تصریح کرد: سیاست کاری مدیریت شهری تبریز استفاده حداکثری از توان فکری و خلاقیت نخبگان و صاحب نظران در زمینه های مختلف است  و می توان به فراخوان دریافت پیشنهادهای شهروندان و کارکنان در تدوین بودجه شهرداری در سال 1399، تدوین برنامه 5 ساله شهرداری تبریز، همچنین برگزاری ششمین جشنواره ملی ایده ها و اختراعات مدیریت شهری و فراخوان های مختلف دیگر در سال گذشته اشاره کرد .

دبیر نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای شهرداری تبریز ضمن قدردانی ازحمایت های همه جانبه مدیریت شهرداری تبریز از نظام مدیریت مشارکتی و همچنین ایجاد ساز و کار مناسب در جلب نظرات کارکنان و شهروندان در زمینه های کاری شهرداری تبریز یادآور شد: ایجاد زمینه های لازم برای بهره گیری از پیشنهادهای کارکنان و شهروندان عزیز  همواره به عنوان یک الزام مطرح است، در این راستا با توجه به این مسئله در سطح بخش های مختلف شهرداری تبریز با استفاده از روش های مختلف و شناسایی نقاط ضعف و قابل بهبود درتلاش هستیم تا از مشارکت فعال کارکنان و شهروندان جهت حل مسائل و بهبود عملکرد و فرآیند های کاری مجموعه شهرداری و مدیریت شهری تبریزاستفاده بهینه و مطلوب صورت پذیرد.
 


یعقوب قلندری نژاد