منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 26 فروردين 1399     |     کد : 1150

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز مطرح کرد:

توجه ویژه به توسعه فضای سبز، هوشمندسازی شهر و سیستم حمل و نقل عمومی در بودجه ۹۹

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: توسعه فضای سبز، هوشمندسازی شهر، توسعه سیستم حمل و نقل و چند پروژه عمرانی از جمله اولویت های بودجه سال ۹۹ است.

مرتضی موحدنیا با اشاره به اولویت های بودجه سال ۹۹، اظهار کرد: در بودجه سال ۹۹ با توجه به تاکید شهردار محترم مبنی بر توسعه فضای سبز شهر، توجه ویژه ای به این موضوع شده و بر این اساس است که ۹۹ به سال فضای سبز تبریز نامگذاری شده است.

او ادامه داد: هوشمندسازی شهر از دیگر اولویت های بودجه امسال شهرداری تبریز است و با توجه به اهمیت سازمان فناوری شهرداری تبریز در موضوع هوشمندسازی شهر، نگاهی متفاوت از قبل نسبت به بودجه این سازمان شده است.

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز عنوان کرد: هوشمندسازی شهر چه در مواقع عادی و چه در بحران، موجب دورکاری و بدون حضور مردم در ادارات انجام می شود که نتیجه آن صرفه جویی در زمان و انرژی و تاثیرات مثبت زیادی به دنبال دارد.

او افزود: در بودجه سالجاری به توسعه سیستم حمل و نقل عمومی نیز توجه شده است و در این میان پروژه پیشرفت پروژه قطار شهری یکی از اولویت های مهم شهرداری تبریز در بحث توسعه سیستم حمل و نقل عمومی است.

موحدنیا همچنین با اشاره به پروژه های عمرانی مدنظر شهرداری تبریز یادآور شد: در بودجه ۹۹ پروژه های مهمی نیز در نظر گرفته شده است که از جمله پروژه های مدنظر، روگذر ارتش و پل همسان کابلی است که این پروژه هم اکنون در حال احداث است.


یعقوب قلندری نژاد