منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 7 اسفند 1398     |     کد : 1144

کلیات تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تبریز تصویب شد

کلیات تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری کلانشهر تبریز در صحن علنی شورا تصویب شد.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تبریز در یکصد و شصت و هشتمین جلسه شورای شهر تبریز با ارائه جزئیات تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷، بدهی شهرداری را ۷۲۷  میلیاردتومان در این سال اعلام کرد.

محمد باقربهشتی ادامه داد: حساب و کتاب یک سری از سازمان‌های شهرداری از ایام گذشته مشکل دارد.

بهشتی بودجه مصوب سال ۱۳۹۷ را ۲هزار و ۷۷۰میلیارد عنوان کرده و اظهار داشت: مبلغ متمم بودجه در سال ۱۳۹۷ برابر با هزار و ۹۷۲میلیارد تومان است

او تصریح کرد: تفریغ بودجه براساس متمم انجام می شود درآمد تحقق یافته این هزار و ۹۷۲ میلیاردتومان، بیش از درآمد مصوب است که حدود ۹۹۵ میلیارد صرف هزینه جاری ۶۶۵ میلیارد صرف هزینه های عمرانی شده است.

رییس کمیسیون برنامه و بودجه گفت: کل هزینه‌های شهرداری مرکز و مناطق هزار و ۴۵۱ میلیارد تومان بوده  که ۶۰۱ میلیارد تومان مربوط به بخش عمرانی و ۸۵۱ میلیارد تومان مربوط به هزینه های جاری می شود.

بهشتی گفت: کل هزینه های سازمان ها ۶۶۵ میلیارد تومان بوده که ۲۸۳ میلیارد تومان مربوط به بودجه عمرانی و ۳۸۲ میلیارد تومان مروبط به  هزینه های جاری است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: به طور خلاصه شهرداری درسال ۱۳۹۷،  هزار و ۶۶۰میلیارد  تومان پول هزینه کرده که ۶۶۵ میلیارد از آن در بخش عمرانی ومابقی در بخش جاری هزینه شده است.


یعقوب قلندری نژاد