منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 17 بهمن 1398     |     کد : 1141

مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز

نتایج اولین دوره آزمون شایستگی کارکنان و مدیران شهرداری تبریز تحلیل مدیریتی می شود

مدیر کل نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز از تحلیل مدیریتی نتایج اولین دوره آزمون شایستگی کارکنان و مدیران خبر داد و گفت: بستر لازم برای اجرای دور دوم نیز در حال آماده سازی است.

بهرام ایران نژاد افزود: به دنبال اجرای این طرح، شهرداری تبریز گام بزرگی در هدفگذاری ساختار تشکیلاتی بر مبنای شایستگی برداشت و در اولین مرحله آن تمامی مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی شهرداری تبریز مورد آزمون قرار گرفتند.
 
وی همچنین تصریح کرد: اداره کل نوسازی و تحول اداری با بهره گیری از کارشناسان خود در حال تنظیم اساسنامه سازمان های شهرداری بر اساس آخرین بخشنامه ضوابط تشکیلاتی و تیپ جدید اساسنامه ای سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است.
 
مدیرکل نوسازی وتحول اداری شهرداری تبریز در ادامه سخنان خود متذکر شد:311 مورد دوره آموزشی طی نه ماهه سال جاری برای پرسنل شهرداری تبریز برگزار شده است.
 
بهرام ایران نژاد با اشاره به بهره مندی از استادان مجرب و حرفه ای در این دوره های اموزشی گفت: در این بازه زمانی با حضور 7 هزار و 214 نفر از همکاران شهرداری تبریز حدود 4 هزار و 26 ساعت کلاس های آموزشی برگزار شده است.
 
وی اظهار داشت: به دنبال برگزاری موفق جشنواره‌های ملی ایده‌های برتر و اختراعات مدیریت شهری و استقبال چشم‌گیر  مخترعان ،دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه و همچنین صاحبنظران و افراد صاحب ایده  از این جشنواره در سال‌های گذشته، زمان اخذ آثار تا 25 بهمن ماه تمدید شد و اسفند ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 


یعقوب قلندری نژاد