منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1398     |     کد : 1088

رییس گروه پژوهش و مطالعات:

فراخوان پژوهشی سال 98 مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز تمدید شد

رییس گروه پژوهش و مطالعات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از تمدید زمان انتشار فراخوان پژوهشی مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز خبر داد و گفت: علاقمندان می توانند نظرات و پیشنهادات خود را در قالب پروپوزال تا پایان آبان ماه سال جاری ارائه دهند.

دارا باقری با بیان این مطلب افزود: در راستای تحقق اهداف و برنامه های مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز فهرست اولویت های پژوهشی سال جاری و عناوین رساله ها و پایان نامه های مورد حمایت اعلام شد.
وی اظهار کرد: پژوهشگران علاقه مند می توانند مطالب خود را در مرحله پروپزال برای بررسی بیشتر به آدرس ذیل ارسال فرمایند تا پس از اعلام نتایج پروپزال مربوطه را در قالب پایان نامه ارائه دهند.
 
علاقمندان می توانند فرم پژوهش مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز (لینک زیر) نوشته و به مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر و شهرداری تبریز واقع در انتهای خیابان توانیر نرسیده به اتوبان پاسداران، خیابان شفیع زاده ساختمان مرکز پژوهش ها ارسال کنند.
باقری تصریح کرد: چنانچه پژوهشگران عناوین دیگری را هم در نظر داشته باشند می توانند پیشنهاد دهند تا در صورت تصویب شورای پژوهشی در فراخوان گنجانده شود.
گفتنی است: اولویت های پایان نامه ای و پژوهشی در لینک ذیل مشروح است

اولویت های پایان نامه ای  مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تبریز 
/Uploads/User/1257/files/motafarrege/1P.pdf

اولویت های پژوهشی مصوب مرکز پژوهش های شورا و شهرداری تبریز 
/Uploads/User/1257/files/motafarrege/2p.pdf

فرم پروپوزال
https://shora.tabriz.ir/Uploads/User/1257/files/motafarrege/3.doc

 


یعقوب قلندری نژاد