منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : يکشنبه 24 شهريور 1398     |     کد : 1083

توسط کارشناسان شهرداری تبریز؛

سامانه جامع ارزیابی عملکرد شهرداری های کشور راه اندازی شد

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از طراحی و راه اندازی سامانه جامع ارزیابی عملکرد شهرداری های کشور توسط کارشناسان شهرداری تبریز خبر داد.

مرتضی موحد نیا با اشاره به اجرای پایلوت این سامانه در استان های گلستان و یزد افزود: ارزيابي عملكرد يكي از روش‌های مؤثر در سنجش عملكرد واحدها و دستگاه‌هاي اجرايي در دستيابي به اهداف مدنظر با توجه به امكانات و نيروي انساني موجود براي بهبود عملكردها است و تمامی فرآیند طراحی سامانه جامع ارزیابی عملکرد شهرداری های کشور به اهتمام کارشناسان شهرداری تبریز اجرا شده است.
وی اظهار کرد: نظام‌نامه ارزيابي عملكرد شهرداری ها از طریق معاونت امور عمراني استانداري‌ها ابلاغ و براي هر يك از شهرداری هاي تابعه تكميل و امتياز نهايي عملكرد محاسبه مي‌شود.
موحد نیا تصریح کرد: نظام‌ ارزيابي عملكرد شهرداری ها مشتمل برشاخص فني و علمي در 15حوزه عملكردي با تشكيل اتاق فكر متشكل از همكاران دفاتر سازمان شهرداري‌ها و دهیاری هاي كشور، تعدادي از مديران کل دفاتر امور شهری و شوراهاي استانداري‌ها، شهرداران کشور ، اعضاي شوراهای اسلامی کشوري تدوین شده است و با استفاده از این سامانه طرح ارزیابی در دو استان کشور در حال اجراست که در مرحله بعدی در 1284 شهردار کشور اجرا خواهد شد.
 


یعقوب قلندری نژاد