منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 15 تير 1398     |     کد : 1061

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز:

تبریز پیشگام و تاریخ ساز در گام های انقلاب است

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز گفت: تبریز مانند دوران مشروطیت و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در گام دوم نیز نقش موثر و تاثیرگذار خود را به خوبی ایفا می کند.

به گزارش امور ارتباطات معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، مرتضی موحد نیا با بیان اینکه مردم تبریز همواره با گفتمان انقلاب مانوس هستند، افزود: شهرداری تبریز به عنوان مهمترین نهاد خدمات رسان دولتی همگام با موازین و دستاورد های انقلاب اسلامی حرکت می کنند.
 
وی اظهار کرد: اصل رضایتمندی مردم در ردیف های اول گفتمان انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است و شهرداری با توجه به قرار گرفتن در خط مقدم خدمات رسانی اهتمام خود را در اجرای خدمات گسترده در بخش های مختلف به کار بسته است.
 
موحدنیا با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی "شهر پایدار و گام دوم انقلاب" به میزبانی تبریز، تصریح کرد: بر همین اساس شهرداری به منظور یافتن راهکار های لازم جهت حصول اهداف کلی گام دوم انقلاب در این همایش مشارکت همه جانبه دارد.
 
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز با تاکید براینکه ضرورت دارد انتظارات و رضایتمندی شهروندان در بیانیه گام دوم انقلاب متبلور شود، خاطر نشان کرد: مجموعه شهرداری تبریز با تمام توان علمی و عملی نیروی انسانی و تجهیزاتی خود همگام با دکترین این همایش است.
 
مرتضی موحد نیا اضافه کرد: مشارکت اجتماعی، مدیریت جهادی و انقلابی گری – اخلاق، معنویت و سبک زندگی اسلامی ایرانی – عدالت اجتماعی و سلامت نظام اداری – جوان گرایی، خلاقیت و نوآوری – فرهنگ و تمدن نوین اسلامی – حقوق شهروندی – دیپلماسی شهری – علم و پژوهش – اقتصاد و سایر موارد مرتبط، محور های اصلی شهر پایدار و گام دوم انقلاب" را تشکیل می دهند.
 


یعقوب قلندری نژاد