منوی اصلی
 
 
 
 آرشیواخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

طرح ارتقاء بهره وری شهرداری تبریز با محوریت سرمایه های انسانی آماده بهره‏ برداری می باشد.

طرح ارتقاء بهره وری شهرداری تبریز با محوریت سرمایه های انسانی آماده بهره‏ برداری می باشد. براساس رسالت دفتر نوسازی و تحول اداری، طرح ارتقاء بهره وری شهرداری تبریز با محوریت سرمایه های انسانی آماده بهره‏ برداری می باشد.
سه شنبه 23 بهمن 1397

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری خبر داد

نتایج ارزیابی عملکرد (کارنامه) شهرداری های مناطق دهگانه تبریز آماده بهره برداری است.

نتایج ارزیابی عملکرد (کارنامه) شهرداری های مناطق دهگانه تبریز آماده بهره برداری است. مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: « طرح ارزیابی عملکرد شهرداری های مناطق» که برای اولین بار در راستای انتظارات عمومی و سیاست ها و منویات شهردار محترم تبریز و قائم مقام محترم شهردار و حمایت های بی دریغ معاون محترم برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در سطح مناطق دهگانه اجرا گردید .
پنجشنبه 4 بهمن 1397

توسط شهردار تبریز

بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز تقدیم شورای شهر شد

بودجه سال ۹۸ شهرداری تبریز تقدیم شورای شهر شد بودجه سال آینده شهرداری تبریز توسط شهردار و در حاشیه جلسه امروز شورای شهر تقدیم شورا شد.
يکشنبه 30 دي 1397

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز خبر داد :

آماده شدن طرح جامع مدیریت فرایندی شهرداری تبریز برای برون سپاری

 آماده شدن طرح جامع مدیریت فرایندی شهرداری تبریز برای برون سپاری مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز از لزوم بسترسازی برای نهادینه شدن طرح مدیریت فرایندی در شهرداری تبریز خبر داد.
يکشنبه 30 دي 1397

تمدید و تغییر زمانی جشنواره

تغییر زمانی برگزاری پنجمین جشنواره ملی ایده ها و اختراعات مدیریت شهری

تغییر زمانی برگزاری پنجمین جشنواره ملی ایده ها و اختراعات مدیریت شهری به اطلاع می رساند بنا به استقبال و درخواست داوطلبان و متقاضیان شرکت در « پنجمین جشنواره ملی ایده ها و اختراعات مدیریت شهری »
پنجشنبه 27 دي 1397

جلسه تبیین ساختار تشکیلاتی منطقه 3برگزارگردید

جلسه تبیین ساختار تشکیلاتی منطقه 3برگزارگردید

جلسه تبیین ساختار تشکیلاتی  منطقه 3برگزارگردید جلسه تبیین ساختار اداری شهرداری منطقه سه، با حضور نمایندگان معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز، شهردار و مدیران منطقه برگزار گردید.
چهارشنبه 26 دي 1397

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز با حضور و گفتگو در برنامه تبریزیم

مهندس موحد نیا معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در برنامه زنده تبریزیم که از شبکه استانی سهند پخش می شود حضور یافت و گزارشی از عملکرد معاونت را بیان نمود

مهندس موحد نیا معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی در برنامه زنده تبریزیم که از شبکه استانی سهند پخش می شود حضور یافت و گزارشی از عملکرد معاونت را بیان نمود مهندس موحد نیا با اشاره به تحقق برنامه و بودجه سال 1397 شهرداری تبریز با برنامه ها، هزینه ها و درآمدهای مجموعه شهرداری تبریز گفت هزینه های جاری شهرداری تبریز با اقدامات موثر و صرفه جویی های لازم نسبت به سال قبل کاهش چشمگیری داشته است و در این رابطه فروش تراکم و کاربری به حداقل رسیده و در عوض به درآمدهای پایدار بیشتر توجه کرده ایم .
پنجشنبه 20 دي 1397

شهردار تبریز ابلاغ کرد :

آئین نامه انتخاب و انتصاب مدیران شهرداری تبریز

آئین نامه انتخاب و انتصاب مدیران شهرداری تبریز شهردار تبریز، آئین نامه انتخاب و انتصاب مدیران شهرداری تبریز را ابلاغ و همه واحدهای شهرداری را ملزم به اجرای دقیق مفاد آن نمود.
پنجشنبه 20 دي 1397

شهردار تبریز تاکید کرد:

ضرورت مدیریت هماهنگ شهری/ چشم انداز ۱۲ ساله شهر تبریز آماده شد

ضرورت مدیریت هماهنگ شهری/ چشم انداز ۱۲ ساله شهر تبریز آماده شد شهردار تبریز بر ضرورت مدیریت هماهنگ شهری تاکید کرد و گفت: با اینکه مدیریت واحد شهری در کشور نداریم ولی می توانیم با هماهنگی بین دستگاه های مختلف، مدیریت هماهنگ شهری را در تبریز پیش ببریم.
پنجشنبه 20 دي 1397

جلسه بررسی نحوه اجرایی سازی چشم انداز و احکام برنامه پنجساله شهرداری تبریز به روایت تصویر

جلسه بررسی نحوه اجرایی سازی چشم انداز و احکام برنامه پنجساله شهرداری تبریز به روایت تصویر

جلسه بررسی نحوه اجرایی سازی چشم انداز و احکام برنامه پنجساله شهرداری تبریز به روایت تصویر جلسه بررسی نحوه اجرایی سازی چشم انداز و احکام برنامه پنجساله شهرداری تبریز با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر و مدیران مجموعه شهرداری روز چهارشنبه 12 دی 97 برگزار گردید.
شنبه 15 دي 1397