منوی اصلی
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

«بهرام ایران نژاد» به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز معرفی شد

«بهرام ایران نژاد» به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز معرفی شد با برگزاری مراسم تودیع و معارفه، «بهرام ایران نژاد» به عنوان مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز معرفی شد.
چهارشنبه 29 آبان 1398

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز خبر داد:

زمان برگزاری آزمون شایستگی مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی یک هفته تمدید شد

زمان برگزاری آزمون شایستگی مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی یک هفته تمدید شد مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز از تغییر زمان برگزاری آزمون شایستگی مدیران و کارشناسان حوزه شهرسازی خبر داد و گفت: این آزمون هشتم آذرماه سال 98 برگزار می شود.
دوشنبه 27 آبان 1398

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز عنوان کرد:

تلاش شهرداری‌ برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان

تلاش شهرداری‌ برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز گفت: یکی از وظایف شهرداری‌ها ایجاد نشاط اجتماعی و توسعه ورزش همگانی است.
دوشنبه 27 آبان 1398

اطلاعیه آزمون جامع شایستگی حوزه شهرسازی و معماری

اطلاعیه آزمون جامع شایستگی حوزه شهرسازی و معماری به اطلاع مدیران و کارشناسان محترم شهرسازی ستاد و مناطق ده گانه می رساند مواد امتحانی، تعداد و گروه بندی سوالات آزمون بر اساس واحد ها و جزئیات منابع پیشنهادی برای مطالعه آزمون مطابق فایل پپوستی خواهد بود. این آزمون روز جمعه مورخه 98/09/01 طبق برنامه زمانبندی که متعاقبا اعلام می شود برگزار می گردد. برای دریافت فایل مورد نظر، جزئیات بیشتر را کلیک نمایید.
سه شنبه 14 آبان 1398

برنامه پودمان آموزشی حضوری صرفا ویژه مسئولین و کارشناسان مالی و حسابرسی

برنامه پودمان آموزشی حضوری صرفا ویژه مسئولین و کارشناسان مالی و حسابرسی به اطلاع مسئولان و کارشناسان محترم مالی و حسابرسی می رساند که جهت ثبت نام درپودمان آموزشی حضوری می توانند از مورخه 98/08/11 لغایت 98/08/16 دراین سایت اقدام نمایند .
سه شنبه 14 آبان 1398

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی:

گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال 1398 شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر تقدیم شد

گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال 1398 شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر تقدیم شد معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز از تقدیم گزارش عملکرد 6 ماهه نخست سال 1398 شهرداری تبریز به شورای اسلامی شهر خبر داد.
پنجشنبه 9 آبان 1398

فراخوان

ثبت نام دوره آموزشی عمومی غیر حضوری (پدافند غیر عامل) آغاز شد

ثبت نام دوره آموزشی عمومی غیر حضوری (پدافند غیر عامل) آغاز شد پدافند غیر عامل در عرصه های مختلف سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی نقش کلیدی ایفاء می کند واز اینرو ضروری است که تمامی مدیران و کارکنان محترم در این مورد آموزشهای لازم را ببینند.
چهارشنبه 8 آبان 1398

کارگاه آموزشی شاغلین تخلفات ساختمانی شهرداری تبریز برگزار می شود

کارگاه آموزشی شاغلین تخلفات ساختمانی شهرداری تبریز برگزار می شود به اطلاع همکاران محترم شاغل در تخلفات ساختمانی می رساند کارگاه آموزشی مطابق فایل پیوستی می باشد. لازم به ذکر است حضور همکاران شاغل فوق الذکر دراین کارگاه الزامی است.
چهارشنبه 8 آبان 1398

جهت تسهیل و تسریع اجرای طرح ساماندهی کارکنان شهرداری تبریز:

مدارک تکمیلی لازم کارکنان برای بارگذاری در سامانه خدمات پرسنلی شهرداری تبریز اعلام شد

مدارک تکمیلی لازم کارکنان برای بارگذاری در سامانه خدمات پرسنلی شهرداری تبریز اعلام شد معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از تسریع اجرای طرح ساماندهی کارکنان شهرداری تبریز خبر داد و گفت: کارکنان شهرداری تبریز، مدارک لازم برای درج در سامانه خدمات پرسنلی ps.tabriz.ir که زمان آن به زودی اعلام می شود، آماده کنند.
پنجشنبه 18 مهر 1398

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز؛

اهتمام شهرداری تبریز برای تدوین بودجه سال آینده در راستای برنامه راهبردی 5 ساله

اهتمام شهرداری تبریز برای تدوین بودجه سال آینده در راستای برنامه راهبردی 5 ساله معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار تبریز از اهتمام جدی تدوین و تنظیم بودجه پیشنهادی بر اساس برنامه راهبردی 5 ساله شهرداری تبریز خبر داد و گفت: بودجه مصوب هرساله مسیر عملکرد شهرداری تبریز را مشخص می کند و ضرورت دارد تدوین و اجرای بودجه مصوب از یک برنامه مشخص دوره ای 5 ساله تبعیت کند.
سه شنبه 16 مهر 1398