منوی اصلی
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

میزگرد شهریار با موضوع بودجه شهرداری تبریز «۲»

بودجه سال ۹۹ شهرداری عملیاتی و شفاف است/ برنامه ۵ساله، مرجع مطالبه‌گری افکار عمومی از مدیریت شهری

بودجه سال ۹۹ شهرداری عملیاتی و شفاف است/ برنامه ۵ساله، مرجع مطالبه‌گری افکار عمومی از مدیریت شهری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز به همراه مدیران حوزه برنامه و بودجه شهرداری و کارشناس این حوزه به مناسبت آغاز فصل بودجه نویسی شهرداری با حضور در میزگرد پایگاه خبری شهریار، به بررسی تازه ترین مسائل و اولویت های بودجه سال آتی شهرداری و برنامه ۵ ساله پرداختند.
چهارشنبه 25 دي 1398

فریدون بابایی اقدم عنوان کرد:

پیش بینی ۴۰۰ میلیاردتومان در بودجه سال ۹۹ شهرداری برای احداث مسکن حاشیه نشینان

پیش بینی ۴۰۰ میلیاردتومان در بودجه سال ۹۹ شهرداری برای احداث مسکن حاشیه نشینان رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در بودجه سال ۹۹، مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان برای ورود مستقیم شهرداری جهت احداث مسکن برای حاشیه نشینان پیش بینی شده است.
سه شنبه 24 دي 1398

معاون برنامه ریزی شهردار تبریز:

دو برابر بودجه مصوب مترو تحقق یافته است

دو برابر بودجه مصوب مترو تحقق یافته است معاون برنامه ریزی شهردار تبریز گفت: ۱۳۸میلیارد تومان مبلغ مصوب متروی تبریز در سال جاری بود که دو برابر آن یعنی ۲۶۳میلیارد تومان تحقق یافته است.
يکشنبه 22 دي 1398

حضور مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز در برنامه تلویزیونی "تبریزیم" شبکه استانی صدا و سیما

بودجه معیار پاسخگویی عملکرد شهرداری تبریز به شهروندان است

بودجه معیار پاسخگویی عملکرد شهرداری تبریز به شهروندان است مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز با حضور در این برنامه تلویزیونی با تشریح ابعاد مختلف برنامه ۵ ساله شهرداری تبریز، گفت: بودجه معیار پاسخگویی عملکرد شهرداری تبریز به شهروندان است و بر همین اساس در سال ۹۹ شهرداری تبریز گام های محکمتری در اجرای سیاست های کلی آن بر می دارد.
پنجشنبه 19 دي 1398

گزارش تصویری:

دیدار و جلسه مشترک هم اندیشی اعضای شورای پژوهش شهر تبریز با معاونین برنامه ریزی و فرهنگی شهرداری مشهد

دیدار و جلسه مشترک هم اندیشی اعضای شورای پژوهش شهر تبریز با معاونین برنامه ریزی و فرهنگی شهرداری مشهد جلسه مشترک هم اندیشی هیئت امنا و اعضای شورای پژوهش شهر تبریز برگزار و ابعاد مختلف تبادل تجربیات و دستاوردهای شهرداری مشهد در خصوص زیرساخت های "شهر هوشمند" مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
چهارشنبه 18 دي 1398

طی سفر دو روزه؛

جلسه مشترک هم اندیشی اعضای شورای پژوهش شهر تبریز با معاونین برنامه ریزی و فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد

جلسه مشترک هم اندیشی اعضای شورای پژوهش شهر تبریز با معاونین برنامه ریزی و فرهنگی شهرداری مشهد برگزار شد جلسه مشترک هم اندیشی هیئت امنا و اعضای شورای پژوهش شهر تبریز برگزار و ابعاد مختلف تبادل تجربیات و دستاوردهای شهرداری مشهد در خصوص زیرساخت های "شهر هوشمند" مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
سه شنبه 17 دي 1398

گزارش تصویری:

میزگرد بررسی زوایای مختلف برنامه 5 ساله و بودجه سال 99 شهرداری تبریز برگزار شد

میزگرد بررسی زوایای مختلف برنامه 5 ساله و بودجه سال 99 شهرداری تبریز برگزار شد میزگرد تخصصی مشترک بررسی زوایای مختلف برنامه 5 ساله و بودجه سال 99 شهرداری تبریز برگزار شد.
دوشنبه 16 دي 1398

میزگرد شهریار با موضوع بودجه شهرداری تبریز «۱»

سلیقه زدایی در مدیریت شهری تبریز با تصویب برنامه ۵ ساله/ دریافت ۳۰۰ مطالبه مردمی برای بودجه۹۹

سلیقه زدایی در مدیریت شهری تبریز با تصویب برنامه ۵ ساله/ دریافت ۳۰۰ مطالبه مردمی برای بودجه۹۹ رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تبریز به همراه مدیران حوزه برنامه و بودجه شهرداری و کارشناس این حوزه به مناسبت آغاز فصل بودجه نویسی شهرداری با حضور در میزگرد پایگاه خبری شهریار، به بررسی تازه ترین مسائل و اولویت های بودجه سال آتی شهرداری و برنامه ۵ ساله پرداختند.
دوشنبه 16 دي 1398

عضو شورای شهر تبریز:

۱۰دی ماه در تقویم شهرداری تبریز به عنوان روز برنامه تعیین شود

۱۰دی ماه در تقویم شهرداری تبریز به عنوان روز برنامه تعیین شود عضو شورای شهر تبریز گفت: ۱۰دی ماه در تقویم شهرداری تبریز به عنوان روز برنامه تعیین شود.
يکشنبه 15 دي 1398

مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز:

مطالبه شهروندان با تصویب برنامه 5 ساله شهرداری تبریز وارد فاز جدید می شود

مطالبه شهروندان با تصویب برنامه 5 ساله شهرداری تبریز وارد فاز جدید می شود مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز گفت: اگر شهروندان بدانند شهرداری تبریز برای 5 سال آینده خود چه برنامه ای در پروژه های مختلف عمرانی، خدماتی و فرهنگی دارد، به صورت آگانه می توانند اجرای آن ها را مطالبه کنند.
پنجشنبه 12 دي 1398