منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : دوشنبه 14 آبان 1397     |     کد : 893

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

المپیاد علمی کارکنان شهرداری های کشور در تبریز برگزار می شود

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: براساس ارزیابی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شهرداری تبریز با دارا بودن سیستم ها و زیرساخت های مناسب آموزشی و عملکرد شایسته در بین شهرداری های کشور، المپیاد علمی کارکنان شهرداری های کشور را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، سیدمحمد ثابتی افزود: در این المپیاد کارکنان منتخب شهرداری های کشور در حوزه های مدیریت حمل و نقل شهری، مدیریت دفع و بازیافت مواد زاید جامد شهری، مدیریت بحران شهری، شناخت و برگزار گردد آمادگی و مقابله با حوادث طبیعی غیر مترقبه و به رقابت می پردازند، مقرر است المپیاد مذکور در اخر أدر ماه برگزار شود.

وی همچنین تصریح کرد: سیستم جامع آموزش کارکنان شهرداری تبریز، به عنوان یک تجربه موفق به سایر شهرداری های کشور الگو می شود.

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: سیستم جامع اموزش کارکنان شهرداری تبریز بر اساس ارزیابی کارشناسان مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهری و روستائی به عنوان مرجع آموزش شهرداری های کشور، برترین سیستم مورد استفاده در سطح کشور برگزیده شد.

سیدمحمد ثابتی اظهار کرد: مقرر است طی تفاهم نامه مشترک سیستم مذکور به عنوان یک تجربه موفق برای سایر شهرداری های کشور الگو شود.

 


روابط عمومی
نوشته شده در   دوشنبه 14 آبان 1397  ساعت  14:17   توسط   روابط عمومی " بهبودیان    تعداد بازدید  30
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :