منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 19 دي 1398     |     کد : 1129

حضور مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز در برنامه تلویزیونی "تبریزیم" شبکه استانی صدا و سیما

بودجه معیار پاسخگویی عملکرد شهرداری تبریز به شهروندان است

مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز با حضور در این برنامه تلویزیونی با تشریح ابعاد مختلف برنامه ۵ ساله شهرداری تبریز، گفت: بودجه معیار پاسخگویی عملکرد شهرداری تبریز به شهروندان است و بر همین اساس در سال ۹۹ شهرداری تبریز گام های محکمتری در اجرای سیاست های کلی آن بر می دارد.

محمد علی مولاخواه افزود: سلیقه زدایی در اجرای پروژه های ضروری و زیرساختی از مهمترین ویژگی های برنامه ۵ ساله است و در سال ۹۹ توجه جدی برای احیای باغ شهر تبریز و توسعه فضای سبز خواهیم داشت.

مولاخواه تصریح کرد: احداث تقاطع غیر هم سطح جدید، پارک های چند منظوره موضوعی در محلات و کمربند سبز، احیا بافت فرسوده در محدوده مرکزی شهر، توسعه حمل و نقل ترکیبی در بودجه سال ۹۹ پیش بینی شده است.

وی اظهار داشت: با تصویب نهایی برنامه ۵ ساله شهرداری تبریز خط مشی هر ساله در طول ۵ سال آینده تعیین می شود و شهروندان به خوبی می توانند بر پایه این برنامه عملکرد ها را رصد و مطالبه کنند.

مدیر کل برنامه و بودجه شهرداری تبریز با تاکید بر اینکه برای اولین بار در راستای این برنامه ۶ ساله از شهروندان طی فراخوان نظر خواهی کردیم با کسب ۳۰۰ مورد پیشنهاد شاکله کلی آن را تدوین و به نظر اعضای محترم شورا برای تصویب رساندیم.


یعقوب قلندری نژاد