منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 16 مهر 1398     |     کد : 1090

فراخوان عمومی؛

فراخوان عمومی شهرداری تبریز برای تنظیم بودجه سال 99 با اعمال نظر شهروندان محترم

شهرداری تبریز در نظر دارد اولویت های پروژه های مختلف عمرانی، خدماتی و فرهنگی خود را با اعمال نظر شهروندان محترم تبریز تنظیم و در بودجه پیشنهادی خود لحاظ کند.

معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، به استناد اسناد بالا دستی( از جمله چشم انداز و برنامه 5 ساله )  برنامه و بودجه سال 1399 شهرداری کلان شهر تبریز را تهیه نموده است و  قبل از پايان سال شورای اسلامی شهر تبریز آن را بررسی و تصويب خواهد کرد. این فرآيند، سرنوشت اداره و مدیریت شهری تبریز را  برای یک سال رقم می زند و حوزه های گوناگون شهرداری تبریز  را تحت تأثیر قرار خواهد داد . با توجه به سیاست کاری شهرداری تبریز در مورد شفافیت و تحقق شعار هر شهروند یک شهردار خواهشمند است نظرات و پیشنهادهای خود را در زمینه های مختلف مدیریت شهری در تدوین برنامه و بودجه سال  1399 شهرداری تبریز به شرح ذیل در سامانه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادهای شهرداری تبریز در آدرس       pishnahadat.tabriz.ir   ثبت نمایید .
  1. عمران ( شامل:  معرفی پروژه های عمرانی با قابلیت اجرا و رفع کمبود ها نیاز واقعی شهروندان در مناطق دهگانه شهر تبریز  )
  2. شهرسازی و معماری ( شامل طرح های شهری، روشهای نوین شهرسازی  و معماری و باز آفرینی شهری ... )
  3. مالی و اقتصادی ( شامل کاهش هزینه ها، افزایش درآمد، و...  )
  4. فرهنگی و هنری و ورزشی و سلامت  ( شامل کلیه فعالیتهای فرهنگی و هنری و ورزشی و سلامت در شهر تبریز که توسط شهرداری سیاست گذاری و اجرایی می گردد )
  5. حمل و نقل و ترافیک ( شامل کلیه طرحها و قوانین مربوط در حوزه حمل و نقل و ترافیک، اصلاح قوسها، نصب تابلو، نصب چراغ و...  )
  6. برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی ( شامل کلیه فعالیتها در زمینه  نوسازی و تحول اداری، مطالعات و  پژوهش های شهری، برنامه و بودجه و ... )
  7. خدمات شهری ( شامل کلیه فعالیت های در حوزه خدمات شهری: مدیریت پسماند، محیط زیست و فضای سبز، زیبا سازی و ... )
 
بدیهی است پیشنهادهای برتر بعد از بررسی لازم انتخاب و به نحو شایسته از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد .
 
 


یعقوب قلندری نژاد