منوی اصلی
 
 
 
 آرشیواخبار معاونت
کلمه کلیدی
:
از
تا
جستجو

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم افتتاحیه مرکز پژوهش ها؛

مرکز پژوهش ها باید چراغ راه فعالیت های شورا و شهرداری شود

رییس شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم افتتاحیه مرکز پژوهش ها گفت: این مرکز باید چراغ راه فعالیت های شورا و شهرداری شود و با تعیین اهداف و اولویت بندی آنها، سعی در پیش بردن علمی و اصولی طرح ها داشته باشد.
دوشنبه 21 آبان 1397

فرماندار شهرستان تبریز

مرکز پژوهش ها مرکز تصمیم گیری های توسعه محور شهر است

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، در مراسم افتتاح مرکز پژوهش های شورا و شهرداری، راه اندازی این مرکز را جلوگیری از موازی کاری در شهر و تعیین کننده افق آینده شهر عنوان کرد.
دوشنبه 21 آبان 1397

شهردار کلانشهر تبریز

مرکز پژوهش ها بعنوان مرکز مطالعات و نوآوری شورا و شهرداری می باشد

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، در مراسم افتتاحییه مرکز پژوهش های شورا و شهرداری، طرح اندیشه های نو، خلاقیت و نوآوری، شناسایی نخبگان و تجمیع مطالعات شهری را از نقاط قوت راه اندازی این مرکز عنوان کرد.
دوشنبه 21 آبان 1397

دکتر بهشتی:

مرکز پژوهش ها، مشاور علمی شورا و شهرداری است

رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی تبریز گفت: مرکز پژوهش های شورا و شهرداری برای نهادینه کردن تفکر علمی در مدیریت شهری است.
دوشنبه 21 آبان 1397

با حضور رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی

اولین جلسه تبیین چارچوب های برنامه و بودجه 1398 برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، اولین جلسه تبیین برنامه و بودجه سال 1398 با حضور رئیس کمیسیون شورای اسلامی شهر، شهرداران مناطق و مدیران عامل شهرداری تبریز برگزار گردید و خط و مشی تهیه و تنظیم بودجه بررسی شد.
شنبه 19 آبان 1397

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز:

المپیاد علمی کارکنان شهرداری های کشور در تبریز برگزار می شود

مدیر کل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت: براساس ارزیابی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، شهرداری تبریز با دارا بودن سیستم ها و زیرساخت های مناسب آموزشی و عملکرد شایسته در بین شهرداری های کشور، المپیاد علمی کارکنان شهرداری های کشور را برگزار می کند.
دوشنبه 14 آبان 1397

پیام مهندس موحد نیا بمناسبت گرامیداشت یوم الله 13 آبان

مهندس موحد نیا ضمن گرامیداشت یوم الله 13 آبان ابراز داشت: واقعه ی سیزده آبان درس هایی بزرگ از جمله مبارزه با ظلم و ستم، رشادت و دلیری به همگان آموخت و در سیزدهم آبان، مردمان ایران اسلامی بویژه دانشجویان و دانش آموزان برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام افزودند.
يکشنبه 13 آبان 1397

معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز

همت و کار مضاعف ضامن کارآمدی مجموعه است

به گزارش روابط عمومی معاونت، در جلسه بین مدیران و مسئولین معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی که به منظور بررسی عملکرد واحدهای مختلف معاونت برگزار گردید، مهندس موحد نیا تاکید کرد: با بهره گیری هوشمندانه از ظرفیت ها، توان بالقوه، مسئولیت پذیری و همچنین تلاش مضاعف به سمت مجموعه ای پویا در تحقق اهدافمان پیشگام باشیم.
چهارشنبه 9 آبان 1397

توسط تیم ارزیابی معاونت برنامه ریزی

طرح جامع ارزیابی از شهرداری منطقه 9 انجام گرفت

به گزارش امور ارتباطات منطقه 9، با حضور کارشناسان معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی عملکرد واحد های مختلف شهرداری منطقه 9 مورد بررسی قرار گرفت.
دوشنبه 7 آبان 1397

به همت اداره کل دفتر نوسازی و تحول اداری معاونت برنامه ریزی

حوزه شهرسازی منطقه دو، مورد ارزیابی تیم کارشناسان قرار گرفت

عملکرد تمامی واحدهای شهرسازی منطقه دو، مورد ارزیابی تیم کارشناسان قرار گرفت.
يکشنبه 6 آبان 1397